KAYA KTB ..tuning

detalii care conteaza
baloghbela00_HD
Constructor de arcuri
Constructor de arcuri
Posts:265
Joined:23 Feb 2009, 20:30
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::hunedoara
judet:hunedoara
Varsta:38
Re: KAYA KTB ..tuning

Post by baloghbela00_HD » 27 Feb 2013, 20:27

Super tuningul . Este pe masura ta Caline si se potriveste ca o manusa lui Ovi .Felicitari !!! =D>
SANATATE MAXIMA SI SA NE VEDEM CU BINE
http://asociatiaordinularcasilorhunedoa ... venit.html

User avatar
cipm66
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:413
Joined:21 Feb 2009, 19:32
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Sibiu
judet:Sibiu
Varsta:49

Re: KAYA KTB ..tuning

Post by cipm66 » 27 Feb 2013, 20:39

Tunning-ul este minunat iar un antitalent ca mine nu poate decat sa se minuneze.
Greuceanu wrote: No, hai, ca "ne-am" ris destul.
@offtopic
Insa te rog sa ma ierti Caline, daca am sarit calul. Dar m-a amuzat explicatia ta si am intrat in joc. Cum pentru mine caracterele "imprastiate" sunt o alta necunoscuta, gasirea unor simboluri oarecum asemanatoare mi s-a parut funny. Scuze inca o data.
Only after the last tree has been cut down, only after the last river has been poisoned, only after the last fish has been caught, only then will you find - that money cannot be eaten. [Chief Seattle]

www.cmuntean.ro

oroborusgeorge
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:213
Joined:29 May 2011, 21:35
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::galati
judet:galati
Varsta:36
Location:galati
Contact:

Re: KAYA KTB ..tuning

Post by oroborusgeorge » 28 Feb 2013, 08:55

draga Caline sa stii ca stiam ce este ;) dar asa cum stim toti e destul sa te starnim un pic si apoi faci tu cum faci si ne distrezi pe toti , cine crezi tu ca se mai gandea la taitei coreeni? cat despre vopseluri pot sa-ti spun ca de acelasi gen sunt folosite pe la picturile bisericesti , acrilice ori in ulei ,si fiinca nu ma pot abtine pot sa te intreb daca ai pictat si tablouri? nu de alta dar cred ca ai inclinatii artistice de mare valoare . >:d< >:d<

Post Reply