Iesire Bucuresti

Post Reply
Lexstian
Membru al forumului
Membru al forumului
Iesire Bucuresti

Post by Lexstian » 21 May 2010, 10:19

Va salut n-am mai iesit de mult sa trag, de un an de zile, e cineva din bucuresti interesat sa ne adunam intr-o sambata sau dumineca. Cu trabsportul nu-i o problema pot sa transport eu pana la 10 persoane, locuri ar fi si astea destule. De unu singur e plictisitor asa ca astept propuneri. Va salut.

User avatar
Arthelad
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:247
Joined:29 Nov 2012, 22:18
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Bucuresti
judet:Bucuresti
Varsta:43
Location:Bucuresti
Contact:

Re: Iesire Bucuresti

Post by Arthelad » 22 May 2010, 08:36

eu as fi interesat de ideea de a iesi din cand in cand, in Bucuresti nu prea am unde sa trag, trag la munte cand merg,dar oricum e mai plicticos de unul singur.
Ai vreun loc in vedere?

mrbigpd
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Iesire Bucuresti

Post by mrbigpd » 24 May 2010, 22:47

salutare,

daca stiti voi vreu loc de tras prin zona ma bag si eu... si am fi mai multi care vrem. Asta - iarna era foarte bine in parc, ca nu era populatie si nici iarba, dar acum... mai greu

tocmai ne-am intors de undeva de langa Calugareni de la o "sedinta" de vreo 2 ore, foarte fain locul dar as vrea ceva mai aproape ca stau in nord si nu imi este la indemana. Nu am facut poze sau ceva pentru ca a fost foarte foarte pe alergatura de ajuns acolo si s-a inserat repede.
In schimb am un mic atelier in Crevedia (dupa Buftea) unde merg aproape zilnic si sunt sigur ca pot gasi un loc pentru tras prin zona, numai ca nu am avut timp sa caut, deh, mereu cu treaba. Sunt vreo 22 km de la Gara de Nord.

bun. concluzia e ca daca mai iesim pe undeva dam de veste. Chiar in wkndul asta, astept si propuneri eventual.

a propos, gaşca e "novice" in aceste activitati.

User avatar
Arthelad
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:247
Joined:29 Nov 2012, 22:18
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Bucuresti
judet:Bucuresti
Varsta:43
Location:Bucuresti
Contact:

Re: Iesire Bucuresti

Post by Arthelad » 25 May 2010, 06:50

pare ca ne-am putea aduna cativa.
astept sa vad ce program de examene voi avea, lucrand in invatamant incepe greva pe 31 si ne-au mutata cateva examene din sesiune in weekend. Daca pot sa chiulesc din comisie as fi liber in weekend.

mrbigpd
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: Iesire Bucuresti

Post by mrbigpd » 25 May 2010, 09:25

interesanta propunerea, totusi nu stiu daca pot pleca 2 zile desi mi-as dori. Daca e ceva dau un semn.
eu indrazneam sa ma gandesc macar la 2-3 ore de tras undeva prin zona.
poate reusesc sa jumulesc vreo gasca pana sambata ca stau cam prost cu sagetile.

Post Reply