Iesire 18 sept, ora 12, Sf Ion

Post Reply
User avatar
cristiflorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:223
Joined:24 Nov 2012, 01:30
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::cluj
judet:Cluj
Varsta:31
Contact:
Iesire 18 sept, ora 12, Sf Ion

Post by cristiflorin » 14 Sep 2010, 12:40

Sambata, 18 septembrie, intre orele 12 -16 ,ne intilnim la Sf Ion.
Nu mai intrebati daca ,,puteti veni'' , oricine vrea ,sa vina.

Va asteptam.


Cei ce vor sa se inscrie in club, cu aceasta ocazie, sa aduca o copie dupa buletin si 5o lei (daca se poate, daca nu alta data/la fel , si cotizatiile membrilor)

User avatar
philip
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:87
Joined:12 Jul 2010, 14:59
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::Cluj-Napoca
judet:Cluj
Varsta:36
Contact:

Re: Iesire 18 sept, ora 12, Sf Ion

Post by philip » 14 Sep 2010, 14:30

Nice! Iesire de toamna ;) . Oare unde la Sf.Ion o sa fie intalnitrea asta tovarasheasca? In vechiul poligon al armatei sau altundeva? Desi nu ne cunoastem(inca) indraznesc sa sugerez vechiul poligon.Eu am tras acolo toata vara si e super ok.(teren plat, cosit, biuta ca sa nu alergi bezmetic dupa sagetzi ratacite, destul de izolat, acces lejet si locuri de parcare berechet) Hm, cu conditia sa nu ne suprapunem cu cei de la Asociatia Chinologica "Transilvania" care mai fac antrenamente de drezaj pe acolo.(putzin probabil, eu i-am intalnit o singura data intr-o duminica). So, see you there!
"...Omul ar trebui,macar din cand in cand, sa faca un efort intens si consecvent de gandire. "Fii cuminte!" nu inseamna in fond altceva decat "Fii cu minte!", gandeste, ras-gandeste si razgandeste-te! ..."

User avatar
cristiflorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:223
Joined:24 Nov 2012, 01:30
Am un arc:da
Construit de mine:nu
locuiesc in::cluj
judet:Cluj
Varsta:31
Contact:

Re: Iesire 18 sept, ora 12, Sf Ion

Post by cristiflorin » 14 Sep 2010, 16:13

Inainte de poligon, pe terenul vecin, e o cabana de lemn, peste piriu. Teren privat, ingradit, fara musafiri nepoftiti patrupezi. Putem merge si in poligon. Vedem acolo ce si cum.

Post Reply