locuri de tras pe linga Bucuresti

Locked
Sorin
Membru al forumului
Membru al forumului
Re: locuri de tras pe linga Bucuresti

Post by Sorin » 24 Jun 2009, 01:11

Eu vin...cu sotia si cainele. ;)

cristian_iepure
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: locuri de tras pe linga Bucuresti

Post by cristian_iepure » 24 Jun 2009, 03:13

salut,

eu vin cu tinta, plasa si trepiedul :)) (eventual si ceva picioare de schimb, in caz de accident, prietenii stiu de ce). Ideal ar fi sa stim citi mergem pina vineri la prinz, pentru a ne putea imparti mai usor pe masini. Pina acum stim ca vor veni Razvan, Sorin cu sotia, Paulush (probabil cu prietena), Sorin Soare, SieHorten, probabil Petru cu prietena lui, un tovaras de-al meu, Victor - arcas proaspat, invitatia ramine deschisa pentru Anassazy, Impaiatu, Greenarrow, Testokick si toti ceilalti forumisti bucuresteni pe care memoria nu ma ajuta la ora asta sa-i pomenesc aici.

Vremea s-ar putea sa nu tina cu noi, cam toate site-urile meteo anunta ploi tzapene pt week-endul ce va veni. Daca aveti vreo idee de vreo sala unde se poate trage, ar fi super. Lista ideilor ramine deschisa.

Sorin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: locuri de tras pe linga Bucuresti

Post by Sorin » 24 Jun 2009, 11:32

Eu vin cu masina dar nu am loc de persoane, doar muuuult loc pt bagaje, gratare, tinte, accesorii etc. (dacia papuc 2 locuri, acoperita).
Aduc o tinta si un trepied. Mai am putin de lucru la trepied dar se rezolva pana sambata.

Sorin
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: locuri de tras pe linga Bucuresti

Post by Sorin » 28 Jun 2009, 00:25

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

dady
Membru al forumului
Membru al forumului
Posts:767
Joined:13 Dec 2012, 17:11
Am un arc:da
Construit de mine:da
locuiesc in::tgmures
judet:mures
Varsta:34

Re: locuri de tras pe linga Bucuresti

Post by dady » 28 Jun 2009, 02:23

faina iesire, felicitari. am o rugaminte, nu mai puneti poze cu mancare ca...no, avem si noi un suflet... uite ca-mi ud si tastatura.. poza cu salcia aia e f faina, dar cred ca mai fain e locu ;). se pare ca a reutit sa se aprinda si focu cu firestarteru ala, am vrut sa-mi iau si eu unu dar la 30 de lei mi s-a parut unpic cam scump, mai ales ca nu cred ca l-as folosi prea des spre deloc... deocamdata. salutari si la cat mai multe intalniri.

Greenarrow
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: locuri de tras pe linga Bucuresti

Post by Greenarrow » 28 Jun 2009, 11:35

Salut,foarte tare...cunosc zona si pot spune ca e cu adevarat superb....bravo!!!!!

SieHorten
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: locuri de tras pe linga Bucuresti

Post by SieHorten » 29 Jun 2009, 17:59

Salutare!

Intr-adevar, o tura foarte reusita! Numai o mica corectie am de facut, sageata ceea n-a trecut prin castron asa, de capul ei, ci a fost trasa la capacul verde al borcanului de mustar, care initial statea in picioare...

akila
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: locuri de tras pe linga Bucuresti

Post by akila » 04 Jul 2009, 13:49

Faina iesirea....Razvane ala e cumva arcul cel nou>>?? :d ...vad ca i-ai batut pe baieti... :d ..tine-o tot asa... felicitari pentru iesire baieti,,,

cristian_iepure
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: locuri de tras pe linga Bucuresti

Post by cristian_iepure » 09 Jul 2009, 04:43

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

cristian_iepure
Membru al forumului
Membru al forumului

Re: locuri de tras pe linga Bucuresti

Post by cristian_iepure » 09 Jul 2009, 04:48

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Locked